Nowoczesne destylatory chłodzone powietrzem

Destyluj.pl - Producent Destylatorów do alkoholi, wody i olejków eterycznych

Destylatory marki destyluj.pl są unikatowe w skali świata. Polska myśl techniczna jak też bogate dziedzictwo kulturowe z zakresu wytwarzania trunków o najwyższej jakości doprowadziło do powstania opatentowanego destylatora, który dysponuje najwyższym współczynnikiem frakcjonowania destylowanych substancji.

Dzięki zastosowaniu metody Fine Reflux System i filtracji na złożu z węglem aktywnym, uzyskano możliwość otrzymywania w warunkach domowych destylatu o jakości znacznie przewyższającej produkty wytwarzane w sposób przemysłowy.

Dodatkowym atutem opisywanej metody jest zawężenie kręgu mediów nie zbędnych do destylacji. Od teraz możesz prowadzić destylację korzystając tylko z dostępu do energii cieplnej.

Podstawowym problemem destyllera hobbysty jest miejsce w którym mógł by się oddać swojej pasji. Korzystając z urządzeń marki destyluj.pl, można prowadzić destylacje w dowolnym miejscu wyposażonym w przyłącze do energii elektrycznej lub gaz. Maszyny destylacyjne do chłodzenia wykorzystują powietrze atmosferyczne znajdujące się w pomieszczeniu i nie korzystają z dostępu do bieżącej wody.

Od teraz zamiast panoszyć się żonie po kuchni lub łazience możesz przenieść się z destylatorem na strych, do piwnicy, garażu lub do altany na działce.

Nie zrównana jakość, banalnie prosta obsługa jak też pełna dowolność miejsc wykonywania aktu destylacji, czynią z tych produktów wyrób który może dostarczyć wiele radości swojemu właścicielowi.

Tym bardziej że jakość uzyskanego destylatu jest na bardzo wysokim poziomie i wprawia w osłupienie użytkowników konwencjonalnych destylatorów, przed którymi to, można się pochwalić otrzymanym destylatem.

Zadzwoń po dodatkowe informacje.

Tel. 601661555